Nowy sezon - zaczynamy!

Nazywam się Rafał Kluska i witam wszystkich, którzy zakończyli grę w żakach i od września stają się orlikami młodszymi. Witam również ekipę rocznika 2012 - mam nadzieję, że jest w Was duuuży głód futbolu!

1. Organizacja. Od września dzieci trenują w swoich rocznikach. Madzia i Krysia wspierają rocznik 2012. Dbamy o wzajemny szacunek w drużynie! HARMONOGRAM TRENINGÓW PRZEKAŻĘ OD RAZU PO OTRZYMANIU GO OD PANA ALEKSANDRA KAWIORSKIEGO.

2. Decyzją Zarządu podniesione zostały składki członkowskie.

Od września udział dziecka w treningach będzie wynosił 120zł (wakacje opłacane są na "staruch zasadach", czyli 100 zł za 2 miesiące wakacji).

W okresie zimowym (listopad-marzec) należy doliczyć dodatkową jednorazową kwotę (około 120 zł), które przeznaczone będzie na pokrycie części kosztów związanych z wynajmem sali przy ul. Ojcowskiej.

3. Trener jest zawsze przygotowany do zajęć (dres, plan działania) - tego samego wymagamy od zawodników: na treningach pamiętamy o ochraniaczach i stroju Interu.

4. Punktualność! W przypadku spóźnień lub nieobecności informujemy o tym trenera (SMS). Zawodnik spóźniający się na trening nie będzie traktowany poważnie przy powołaniach na mecze (niezależnie od umiejętności).

5. Rodzice pozwalają dzieciakom bawić się futbolem! Będziemy grali tak jak trenujemy. Rodzice (rocznik 2013) - nie udzielajcie wskazówek dziecku podczas rozgrywania meczów. To trener decyduje co dziecko ma robić w danym momencie i jako jedyny przekazuje mu swoje spostrzeżenia i rady.

6. Jak najszybciej dostarczamy aktualną kartę badań lekarskich.

7. Szatnia! Miejsce tylko dla trenera i zawodników - tam rozmawiamy o tym jak ma wyglądać nasz mecz, motywujemy się mówiąc o WAŻNYCH DLA NAS TEMATACH. Rodzice pomagajcie dotrzeć do szatni swoim pociechom, ale w późniejszych czynnościach chłopcy świetnie sobie poradzą. W ekstremalnych przypadkach pomoże trener.

8. W przypadku, gdy zawodnik jest chory, kontuzjowany lub jest na wycieczce należy zgłosić trenerowi czas absencji w treningach.

9. Zawodnicy nie wchodzą na boisko bez opieki trenera.

10. Najprawdopodobniej w połowie września zaproszę rodziców na spotkanie organizacyjne.