HMK - rocznik 2010

4 stycznia orliki młodsze zainaugurowały Piłkarski Nowy Rok. W meczach o Halowe Mistrzostwo Krakowa ekipa Jadwigi w fazie eliminacyjnej mierzyła się z: Pcimianką, Orłem Piaski Wielkie i Bibiczanką.

Z gry w turnieju skorzystali zawodnicy z aktualnymi badaniami lekarskimi: Piotek, Tomek, Adam, Paweł, Krzysiek, Filip. Ekipa Jadwigowców zaliczyła udane występy.

Do najbardziej emocjonujących wydarzeń doszło po fazie grupowej ( 2 zwycięstwa i porażka), kiedy to granatowi zagrali mecz półfinałowy, który zakończył się wynikiem 1:1. Ekipy Jadwigi i Orła były przekonane, że sędzia zarządzi dogrywkę lub rzuty karne, jednak po konsultacji z organizatorami rozgrywek Jadwiga miała przejść do finału. Organizatorzy tłumaczyli swoją decyzję lepszym bilansem punktowym uzyskanym w fazie grupowej. Nie przyjęliśmy takiego stanowiska i odpowiednio definiując system Play- Off oficjalnie zgłosiliśmy sprzeciw żądając rzutów karnych. Po wewnętrznych konsultacjach organizatorzy rozgrywek zadecydowali, że o finale zadecydują rzuty karne.

Po celnym uderzeniu Krzyśka, i Adama oraz po fantastycznej postawie w bramce Piortka w naszych szeregach nastąpiła eksplozja radości!

Jadwiga zagrała w finale z Pcimianką.

W ostatnim spotkaniu nasza ekipa uległa rywalom 1:0 i to zespół Pcimianki zasłużenie awansował do dalszej fazy rozgrywek - Gratulujemy!

Chłopaki! To był dzień pełen emocji. Zasługujecie na ogromne brawa!!! Dziękujemy!!!