Clepardia - ogólne podsumowanie.

Spore emocje towarzyszyły nam podczas sobotnich gier z Clepardią.

Nowy trener, nowi zawodnicy, nowe rzeczy z treningów do przeniesienia na mecz. W grze orlików młodszych od pierwszych minut widoczny był stres, który paraliżował naszą ekipę. Szybko traciliśmy bramki i coraz bardziej traciliśmy wiarę w swoje umiejętności. Z każdym kolejnym meczem będziemy nabierali większego doświadczenia i pewności. Zapewne wielu zawodników/zawodniczek wróciło do domu w minorowych nastrojach, ale porażki kształtują mocno charaktery. Pozostaje nam praca na treningach i szukanie kolejnych gier, bo w ocenie trenera wielu zawodnikom zwyczajnie brakuje ogrania. Cierpliwie pracujemy na treningach...  Zaczynamy od nauczania gry w obronie.

Liderkami ekipy Jadwigi 2011 były dziewczyny Madzia i Krysia, które zagrały kapitalnie, ale na jeszcze większą pochwałę zasługuje ich zachowanie.

Dziewczyny akceptowały wszystkie decyzje trenera – były próbowane w obronie, pomocy, ataku i na każdej pozycji angażowały się w 100%.

W zupełnie innym położeniu rok temu znajdowała się mocno zdekompletowana drużyna z rocznika 2010. Rok temu najważniejsze dla trenera było to, by… uzbierać skład na mecz!

Dziś wyglądamy i JESTEŚMY drużyną. Równa gra z ekipą Clepardii to podejście i efekt pracy na treningach zawodników! Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze!!!

Najlepszy na boisku w sparingu roczn. 2010 – Piotr Nowacki! Zawodnik, który od roku na poważnie postanowił stanąć między słupkami. Świetna forma nie bierze się znikąd: Piotrek zawsze przychodzi pierwszy na trening (CZĘSTO STAWIA SIĘ NA BOISKU NAWET GODZINĘ PRZED ZAJĘCIAMI) , dużo trenuje sam i ma świetną mentalność (nie płacze, nie narzeka, zaciska zęby i walczy… w dzisiejszym meczu wielokrotnie, w beznadziejnych sytuacjach bronił naszą ekipę !)

Duże wyróżnienie dla Stasia za serducho i aktywny udział w grze.

KOLEJNE MECZE ORLIKÓW:

Rocznik 2011: niedziela 27.09. – godz. 9:00 TURNIEJ SZKOLENIOWY MZPN w Zielonkach

Rocznik 2010: niedziela 4.09. – godz. 10:00 TURNIEJ SZKOLENIOWY MZPN w Parku Krowoderskim

Rocznik 2011: niedziela 4.09. – godz. 14:00 TURNIEJ SZKOLENIOWY MZPN w Parku Krowoderskim