Zmiany organizacyjne!

Od nowego sezonu w drużynie orlików dojdzie do kilku dużych zmian organizacyjnych.

1. W do drużyn orlików dołączą nowi zawodnicy, którzy czekali zapisani byli na listę rezerwową.

2. Zawodnicy z roczników 2011 i 2012 podzieleni zostali na dwie grupy (o podziale decydował aspekt sportowy) W przypadku nowych zawodników przyłączono ich do grupy Jadwiga B.

3. Trener powołuje na mecze zawodnika, a nie drużynę!

4. Podniesiona została składka członkowska -100 zł za miesiąc

4. Pozostajemy przy 3 treningach, ale we wtorek w Parku Krowoderskim Jadwiga A oraz Jadwiga B będą odbywały wspólny trening.

5. W środę o g. 16:00 na dużym boisku i w piątek o g. 16:00 na orliku trenować będą zawodnicy z grupy B

Jadwiga A wchodzi na boisko o g. 17:30 (miejsca treningów jak wyżej: środa, piątek: orlik)

WSZYSTKO PODZIAŁO SIĘ BARDZO DYNAMICZNIE (KILKA DNI TEMU OPUŚCILIŚMY CERTYFIKACJĘ SZKÓŁEK PZPN, DODATKOWO JEDEN Z TRENERÓW OTRZYMAŁ KOLIDUJĄCY Z TRENINGAMI PODZIAŁ LEKCJI W SZKOLE)

PRZEPRASZAM ZA ZMIANY GODZIN TRENINGÓW I ZAMIESZANIE.

w razie pytań proszę o kontakt z koordynatorem p. Aleksandrem Kawiorskim 504-218-862

JADWIGA A:

KAMIL BARTOLD