Ubiór

NIE MA ZŁEJ POGODY! JEST TYLKO NIEODPOWIEDNI STRÓJ...

Niebawem przyjdzie jesień. Bardzo często zdarzy się, że spadnie deszcz. Będzie też chłodniej, ale taka pogoda nie przeszkadza nam w trenowaniu.

Pamiętajmy o kurtce przeciwdeszczowej, odzieży termicznej a nawet rękawiczkach i czapkach zimowych - nie ma się czego wstydzić, jesienią będzie chłodniej!

Odpowiedni ubiór w okresie jesienno-zimowym ochroni zawodnika/zawodniczkę przed zimnem oraz przed CHOROBĄ. Należy pamiętać, że to wszystko jest dla naszego zdrowia, a jeśli się rozchorujemy przez przynajmniej tydzień przestaniemy uczestniczyć w treningach.

Wszystkim zależy na regularnym udziale w treningu, więc nikt nie powinien mieć problemu z ubiorem nawet krępujących dla siebie ubiorów, dlatego, że robi do dla własnego dobra.

Czapka i rękawiczki będą niezbędne podczas treningów zimowych - 2 razy w tygodniu będziemy trenowali na orliku.