Sobotnie występy Jadwigi II.

Szkoła Futbolu Staniątki i Milenium Skawina były kolejnymi rywalami Jadwigi II w drugim halowym występie.

W pierwszym meczu mierzyliśmy się w poważnym kandydatem do wyjścia z grupy i ....to był wyrównany mecz. Trener bardzo dobrze ocenia mecz naszej drużyny. Zawodziła tylko współpraca napastników i nieskuteczność. Staniątki wykorzystały jedną z szans i granatowi nie byli już w stanie dogonić wyniku.

Z drużyną ze  Skawiny od początku do końca mieliśmy zdecydowaną przewagę. Regularnie stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje bramkowe i byliśmy skuteczni. Momentami podejmowaliśmy złe decyzje nie dostrzegając lepiej ustawionych kolegów, ale przy takiej przewadze w grze mogliśmy pozwolić sobie na takie  błędy.

Brawo zawodnicy!