EFEKTOWNE MECZE ORLIKÓW STARSZYCH.

Orliki starsze nie zwalniają tempa. Kończymy rozgrywki z rekordowym bilansem - brak porażki we wszystkich mini turniejach. Powołani zawodnicy spisali się super - dobrze wyglądała współpraca środkowych pomocników ze skrzydłowymi i napastnikiem, graliśmy nieustępliwie do ostatnich minut i świetnie reagowaliśmy na wynik.

Wszystkie trzy mecze rozpoczynały się od trafień przeciwników. Teoretycznie drużyna powinna być podłamana, ale Jadwiga od razu budziła się i ruszała do przodu. Dwoił się i troił Bartek, o każdą piłkę walczył Maciek, rządzili i dzielili obrońcy - Marcel, Mikołaj, Andrzej, Piotrek. Ofiarnie i twardo rywalizował Szymon, spokojnie i pewnie zaprezentował się Franek a kilka pewnych interwencji zaliczył Marcin.

JAGA - BŁĘKITNI 3:2

JAGA - CLEPARDIA 5:1