Akcja charytatywna trenera.

Wspólnie z moim serdecznym przyjacielem Markiem Mroczkiem zamierzam kajakiem przepłynąć niemalże całą żeglowną Wisłę. Jako nauczyciele chcielibyśmy, by spływ był częścią wielkiego przedsięwzięcia. Spływ przez całą Wisłę i pokonanie ponad 1000 km rzeką ma na celu nie tylko spełnienie naszych ekspedycyjnych marzeń, ale przede wszystkim realizację celu charytatywnego.

Jadwiga to nie tylko klub sportowy... to społeczność, która wspiera się i pomaga w potrzebie. Każdy z nas ma szansę być częścią tej solidarności. Sprzedając symboliczne cegiełki pamiątkowe za każdy przepłynięty kilometr chcemy wspomóc fundacyjne konto 4-letniego chłopca, Wiktora Zawadzkiego, który cierpi na opóźniony rozwój psychoruchowy, wodogłowie, padaczkę, hipotorfię noworodkową, refluks żołądkowy. Rehabilitacja i leczenie są niezmiernie trudne i kosztowne, czym przekraczają finansowe możliwości rodziców.

Wierzymy, że gdy nadejdzie potrzeba, to wszyscy razem możemy pokonać nawet Wisłę!

Nadmienię, że w 2017 roku pokonaliśmy całą Odrę i teraz jesteśmy gotowi by stawić czoła Wiśle nie mniej niż Wiktor codziennie stawia czoła chorobom.

Proszę o polubienie i udostępnianie fanpage'a!