Porażka w ćwierćfinale HMK.

Na tę chwilę musimy zadowolić się tym, że jesteśmy w pierwszej ósemce krakowskich drużyn piłkarskich (spośród 71 zgłoszonych ekip!!!).Przez kilka miesięcy rywalizowaliśmy w fazie grupowej Halowych Mistrzostw Krakowa odnosząc w 9 meczach 9 zwycięstw, tracąc przy tym zaledwie dwie bramki i trafiając aż 41 razy do bramek rywali.

8 kwietniaw ćwierćfinałowym meczu zmierzyliśmy się z Polonią. Po obiecującym początku drużyna Jadwigi mała gorszy okres, Dwie stracone bramki to było zbyt dużo i mimo, że przeciwnicy pod koniec meczu oddali nam piłkę to podejmowaliśmy złe decyzje, odcinające nas od możliwości tworzenia zagrożenia pod bramką.

Za całość należą się wielkie brawa dla chłopaków. Podziękowania za wolę walki i ogromne chęci.

Halowym Mistrzem Krakowa rocznika 2006 została drużyna Piasta Skawina - Gratulacje!