MEMORIAŁ

W sobotę na hali KS Prądniczanka (ul. Majora 12a) organizujemy VIII Memoriał wieloletniego trenera Jadwigi Wiesława Szablowskiego.

Dziękuję rodzicom za wyrażenie chęci pomocy w organizacji.

Sędziowie, spikerka, puchary i medale, dyplomy, opieka medyczna - to wszystko jest już skoordynowane.

Jest okazja organizacji własnego bufetu. Niezbędna byłaby deklaracja chętnych mam, które upieką placek lub muffinki lub galaretki lub coś innego co za symboliczne kwoty pieniężne będzie rajem dla podniebienia wszystkich kibiców i piłkarzy. Każdy zakup w bufecie daje udział w losowaniu stroju Interu Mediolan. Pieniądze z bufetu przeznaczone będą na ogranizację zakończenia sezonu lub na zakup bluz dla bramkarzy.  - CHĘTNYCH Z PAŃSTWA PROSZĘ O KONTAKT.

W SOBOTĘ ZBIÓRKA O G. 13:20 (w przypadku spikerki, bufetu, sędziów należy przyjść o g. 12:45)

Powołania na sobotni turniej:

Drużyny Jadwiga I i Jadwiga II będą tworzyli:

Kacper Kędzior,

Kuba Janusz,

Tymek Mazur,

Kajetan Mierzwa,

(w sobotę zawodnicy dowiedzą się o podziale na drużyny Jadwiga I i Jadwiga II)