Kolejne mecze w HMK!

Świetnie spisujemy się w halowych mistrzostwach Krakowa. Gra daje nam wiele radości i to powinno być najważniejsze. Mimo tego, że wyniki nie mają żadnego znaczenia to trzeba cieszyć się z kolejnych wygranych spotkań.

Jadwiga 2006 świetnie spisuje się w obronie - to kolejne mecze po których nie tracimy goli !!!

Jaga 2006-2007 zainaugurowała rozrywki w HMK. Na początku towarzyszył nam stres, ale z każdą minuta czuliśmy się swobodniej o pewniej.

BARTOSZ BERESZYŃSKI - Prawy obrońca, który podpisał niedawno 4,5-letni kontrakt z występującą we włoskiej Serie A Sampdorią Genua na pytanie "dlaczego w tak szybkim czasie zaczął być jednym z lepszych obrońców w ekstraklasie powiedział Jak masz radość z gry, to grasz dobrze.